Novi Sad - Podbara

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 92 m2 sa Velikom Terasom-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,687 €/m2
  • Površina: 92 m2
PRODAJA

247,230 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19987
  • Površina : 92 m2
  • Cena : 247,230 €
  • Cena po m2 : 2687.28 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/4

DIREKTNA PRODAJA ČETVOROSOBNOG STANA...Prodajemo Lep Četvorosoban stan 92 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Četvrtom spratu,dvostrano je orijentisan ima odvojene tri spavaće sobe,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,Italijanske pločice,sigurnosna vrata,Terasa,Pvc Stolarija...grejanje je na gas sa kalorimetrima...useljenje Decembar 2026...povrat PDV...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,tržnog centra,Sajma,Bulevara,Železničke stanice i Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-19987 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

242,050 €

NOVI SAD. PODBARA.DVOIPOSOBAN STAN. POSEDUJE PODRUMSKU PROSTORIJU, TAVANSKI PROSTOR I ZAJEDNIČKU BICIKLANU(Svet nekretn…

  • Soba: 2.5
  • 2,848 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Podbara

239,630 €

Podbara-Direktna Prodaja-Veliki Trosoban stan 89 m2 sa Velikom Terasom-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,692 €/m2
  • 89 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

252,940 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,663 €/m2
  • 95 m2

Prodaja trosobnog stana u Kraljevom

247,200 €

Prodaja trosobnog stana u Kraljevom parku…

  • Soba: 3.0
  • 4,414 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Podbara

240,900 €

Podbara, Povrat pdv-a, Uknjižen, Useljiv ! ID#10883…

  • Soba: 3.0
  • 3,300 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Centar

238,500 €

Novi  Sad ,Podbara, komforan četvorosoban stan,kuhinja fizički odvojena , lepe prostorije a sam prostor idealan z…

  • Soba: 4.0
  • 2,650 €/m2
  • 90 m2