Novi Sad - Podbara

Podbara-direktna prodaja-Trosoban stan 58 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,832 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

164,280 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19984
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 164,280 €
  • Cena po m2 : 2832.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/4

DIREKTNA PRODAJA...Prodajemo Lep Trosoban stan 58 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Prvom spratu,ulično je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,Italijanske pločice,sigurnosna vrata,Terasa,Pvc Stolarija...grejanje je na gas sa kalorimetrima...useljenje Decembar 2026...povrat PDV...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,tržnog centra,Sajma,Bulevara,Železničke stanice i Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-19984 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

160,750 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 2.5
  • 2,593 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Centar

154,700 €

NOVI SAD. CENTAR. JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,683 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Novo Naselje

154,500 €

Prodajemo stan na Novom Naselju! U stvarnosti kvadrature 81m2. ID#6294…

  • Soba: 3.0
  • 2,533 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Salajka

165,430 €

Dvosoban stan na Salajci-50m2…

  • Soba: 2.0
  • 3,309 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Adice

159,650 €

Na prodaju – Prostran četvoroiposoban stan sa galerijom u mirnom delu Adica Ovaj komforan stan prvobitno je projektovan kao troiposoban, ali je za…

  • Soba: 3.5
  • 2,314 €/m2
  • 69 m2