Novi Sad - Podbara

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 71 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,797 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

198,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19983
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 198,600 €
  • Cena po m2 : 2797.18 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/4

DIREKTNA PRODAJA ČETVOROSOBNOG STANA...Prodajemo Lep Četvorosoban stan 71 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Prvom spratu,dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,Italijanske pločice,sigurnosna vrata,Terasa,Pvc Stolarija...grejanje je na gas sa kalorimetrima...useljenje Decembar 2026...povrat PDV...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,tržnog centra i Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-19983 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

202,900 €

NOVI SAD.SALAJKA.TROSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMEŠTEN. SA GARAŽOM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,273 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

200,000 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,439 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Podbara

206,650 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,719 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Salajka

205,000 €

Salajka - Širi centar okolina Gundulićeve i Temerinske ulice prodaje se funkcionalan 4.0 stan- 91m2. Stan je dobro pro…

  • Soba: 4.0
  • 2,253 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Telep

190,550 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD- Telep, Laze Lazarevića, 87.00m2, 190550e ID#5745…

  • Soba: 4.0
  • 2,190 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Podbara

205,150 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,108 €/m2
  • 66 m2