Novi Sad - Podbara

Podbara-Direktna pProdaja-Trosoban stan 57 m2 na poželjnoj Top Lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,739 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

156,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19980
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 156,100 €
  • Cena po m2 : 2738.60 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: vp/3

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA...Prodajemo Lep Trosoban stan 57 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Visokom prizemlju,ulično je orijentisan ima odvojenu spavaću sobu,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,Italijanske pločice,sigurnosna vrata,Terasa,Pvc Stolarija... grejanje je na gas sa kalorimetrima...useljenje Decembar 2026...povrat PDV... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,tržnog centra,Sajma,Bulevara,Železničke stanice i Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-19980 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

153,500 €

Prodaje se jako lep i uredan stan na Novom naselju, 55m2. Stan sadrzi prostran dnevni boravak, dve spavace sobe, kupatilo i terasu. U produzetku se na…

  • Soba: 3.0
  • 2,791 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

156,750 €

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN-ADAMOVIĆEVO NASELJE 55m2 ID#11390…

  • Soba: 2.0
  • 2,850 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

149,350 €

Prodaje se kompletno opremljen dvosoban stan na Novoj Detelinari. …

  • Soba: 2.0
  • 3,178 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Grbavica

164,000 €

Grbavica-Lep Dvosoban stan 47 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,489 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2