Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Novogradnja, 2.5soban Petrovaradin - ODMAH USELJIVO + POVRAT PDV-a

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,524 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

159,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4067
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 159,000 €
  • Cena po m2 : 2523.81 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/3

Prodaja stana – novogradnja, Petrovaradin, Preradovićeva ulica U ponudi je moderan stan u novogradnji, smešten u jednoj od najtraženijih ulica u Petrovaradinu – Preradovićevoj. Lokacija pruža odličnu povezanost sa gradom, dok se svi neophodni sadržaji nalaze na svega nekoliko minuta hoda. Stan površine 67m² nalazi se na 2. spratu zgrade sa liftom, a posebna pogodnost je direktan pristup iz podzemne garaže liftom, što dodatno doprinosi komforu svakodnevnog života. Struktura stana je izuzetno funkcionalna i sastoji se od:dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i velikom terasom koja se prostire kroz celom dužinom stana. Lokacija koja olakšava svakodnevni život: u neposrednoj blizini Petrovaradinske pijace, autobuska stanica udaljena svega minut hoda, železnička stanica na oko 5 minuta peške Kupcima je omogućen povrat PDV-a, što ovu nekretninu čini još povoljnijom investicijom. Postoji mogućnost kupovine: parking mesto – 7.000€ garažno mesto – 18.000€ Cena stana: 159.000€ (sa uračunatom agencijskom provizijom). Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

159,650 €

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan površine 42m², smešten u jednoj od atraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Kej. Nekretnina je pažljiv…

  • Soba: 1.5
  • 3,801 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Adice

151,620 €

Nov, svetao trosoban stan na Telepu – 64 m²…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

Porodičan četvorosoban stan vrhunskog kvaliteta sa garažom i dvorištem 95m2- iza stadiona Vujadin Boškov…

  • Soba: 4.0
  • 1,626 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Podbara

155,921 €

PRODAJA dvosobnog stana PODBARA* 50m2* Povrat PDV-a ID#10171…

  • Soba: 2.0
  • 3,118 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Avijacija

165,900 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,592 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2