Novi Sad - Centar

Odlična ponuda za investiciju u strogom centru

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,863 €/m2
  • Površina: 32 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4069
  • Površina : 32 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 3862.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/4

Na prodaju se nudi potpuno renoviran i namešteni stan površine 29m2, smešten u ulici Petra Drašpina, svega minut hoda od centra grada. Stan je kompletno uređen u modernom stilu koji spaja tamne matirane frontove kuhinje sa toplinom drvenih površina i sjajno lakiranog parketa u riblje kosti. Kuhinja je opremljena staklenom pločom za kuvanje i pruža funkcionalan radni prostor, dok prostrani dnevni boravak sa ugaonom garniturom i velikim prozorom koji propušta obilje prirodnog svetla čini ovo mesto prijatnim za svakodnevni boravak. Stan je opremljen i klima uređajem. Ovo je odlična investicija za kratkoročno izdavanje ili za udoban lični život u srcu grada. Prodaje se potpuno namešteno, tačno onako kako se vidi na slikama, bez ikakvih dodatnih ulaganja. Cena: 123.600 EUR (sa uključenom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija: 063 663 532 Family Nekretnine d.o.o. Upisani u Registar posrednika pod brojem 1708 Radnička 2a, Novi Sad www.familynekretnine.rs За све информације на руском језику: Family Nekretnine d.o.o., зарегистрирован в реестре посредников под номером 1708 Радничка 2а, Нови Сад www.familynekretnine.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Vidovdansko naselje

123,600 €

Odličan namešten dvoiposoban u novogradnji! Parking uključen u cenu. …

  • Soba: 2.5
  • 2,095 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

118,500 €

Prodaja-Dvosoban, Telep, 40m2, Uknjižen! ID#12085…

  • Soba: 1.5
  • 2,963 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Adice

129,760 €

Adice-Pogodan Trosoban stan 81 m2 na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,475 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Telep

126,000 €

NOVI SAD. TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMEŠTEN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,316 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Novo Naselje

120,000 €

* Novo Naselje - Dvosoban stan *…

  • Soba: 2.0
  • 2,791 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

131,900 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,806 €/m2
  • 47 m2