Novi Sad - Centar

Novi Sad, Centar, u neposrednoj blizini Keja i Dunava u novoj kvalitetnoj zgradi prodaje se funkcionalan trosoban s

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,965 €/m2
  • Površina: 66 m2
PRODAJA

195,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059045
  • Površina : 66 m2
  • Cena : 195,700 €
  • Cena po m2 : 2965.15 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/5

Novi Sad, Centar, u neposrednoj blizini Keja i Dunava u novoj kvalitetnoj zgradi prodaje se funkcionalan trosoban stan od 66m2. Stan se sastoji od dve odvojene spavaće sobe, odvojene kuhinje, komfornog dnevnog boravka i zatvorene terase koja se može koristiti tokom cele godine. Stan je polunamešten, što novom vlasniku ostavlja prostor da ga uredi po sopstvenom ukusu, bez dodatnih velikih ulaganja.
Lokacija je jedan od najvećih aduta – na svega 5–10 minuta hoda od pešačke zone grada, Keja, kao i brz i lak izlazak iz grada na autoput za Beograd . U neposrednoj blizini se nalaze škole, vrtići, prodavnice i sav neophodan sadržaj za svakodnevni život.
Idealan je kako za stanovanje tako i za izdavanje. Uz stan po potrebi postoji mogućnost kupovine garaže ili parking mesta . (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Adice

199,000 €

Novi Sad, Adice - Četvorosoban stan 88 m2 sa pogledom na Frušku Goru …

  • Soba: 3.5
  • 2,261 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Salajka

205,382 €

Novi Sad, Salajka - Četvorosoban stan 80m2 …

  • Soba: 4.0
  • 2,567 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar

194,650 €

Prodaje se stan na Bulevaru. Stan se nalazi ublizini Futoške pijace u vrlo lepoj i modernoj zgradi koja je rađena po najvišim standradima. Sta…

  • Soba: 3.5
  • 3,817 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Podbara

198,600 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Salajka

198,200 €

* Trosoban - Branka Radičevića *…

  • Soba: 3.0
  • 3,604 €/m2
  • 55 m2