Novi Sad - Veternk

Veternik - stan 88m2

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,463 €/m2
  • Površina: 88 m2
PRODAJA

128,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22411
  • Površina : 88 m2
  • Cena : 128,750 €
  • Cena po m2 : 1463.07 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/0

****Odličan porodični stan*** Povoljno ! Prodajemo u mirnoj ulici u Veterniku stan u kući. Nalazi se na prvom spratu i ima i pripadajući tavanski prostor koji daje mogućnost za dodatni stambeni prostor. Stan poseduje tri spavaće sobe , kupatilo, predsoblje. Kuhinja, trpezarija i dnevna soba su jedna celina. Iz tog dela se izlazi na terasu, koja je dvorišno orjentisana i koja poseduje hladnu ostavu. Stan ima i pripadujuću garažu kao i dodatnu ostavu u tom delu zgrade. Papirološki stan je odvojen i uknjižen na 88m2. Grejanje na gas. Na samo sto metara je stajališe gradskog prevoza a u blizini je i škola. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com A57-22411.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

122,600 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 2.5
  • 2,502 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

125,660 €

Jednoiposoban stan 44m2 u novogradnji …

  • Soba: 1.5
  • 2,856 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Železnička stanica

133,900 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.0
  • 2,125 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

127,800 €

Petrovaradin-Trosoban stan 73 m2 sa Dvorištem na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,751 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Telep

134,086 €

Dvosoban stan u izgradnji 44m2 - Telep …

  • Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 44 m2