Novi Sad - Centar

Novi Sad, Centar, Kompletno renoviran, sređen trosoban stan u strogom Centru Novog Sada. Stan ima komforan dnevni borav

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,028 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

218,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057385
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 218,000 €
  • Cena po m2 : 3027.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/4

Novi Sad, Centar, Kompletno renoviran, sređen trosoban stan u strogom Centru Novog Sada. Stan ima komforan dnevni boravak, veću i manju spavaću sobu, kuhinju, kupatilo, a nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Za ljude koji žele svetao i uređen stan u  centru grada, nadomak Matice srpske, Jovine gimnazije,,Saborne crkve, bilo za život ili izdavanje, odlična prilika. Stan je uknjižen 1/1 i bez tereta. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

225,000 €

Novi sad, Telep, novogradnja. Useljenje do kraja decembra 2025. Cena je sa PDV -om, mogućnost povrata PDV-a za kupce pr…

  • Soba: 4.0
  • 2,368 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Socijalno

226,600 €

NOV SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,541 €/m2
  • 64 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

223,600 €

Petrovaradin-Trosoban Dupleks 97 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,305 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Veternk

220,800 €

Veternik-Odmah Useljiv Veliki Četvorosoban stan 134 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,648 €/m2
  • 134 m2

Novi Sad Liman 2

220,000 €

Prodaja stana- Liman 2, Novi Sad ID#9972…

  • Soba: 3.5
  • 3,099 €/m2
  • 71 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

222,000 €

Ekskluzivan stan u urban vili, 98 m² – Petrovaradin…

  • Soba: 4.0
  • 2,265 €/m2
  • 98 m2