Sremska Kamenica - Rakovac

U naselju Rakovac prodajemo vikend kuću površine 140m2 ukupne a upisane 90m2 na parceli površine 798m2 Kuća je novije gradnje na dve etaže sa svim komunalijama. Grejanje u kući je na gas . Asfalt do kuće.(Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br.

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 2,301 €/m2
  • Površina: 94 m2
PRODAJA

216,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3004830
  • Površina : 94 m2
  • Cena : 216,300 €
  • Cena po m2 : 2301.06 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Rakovac
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 798 m2

U naselju Rakovac prodajemo vikend kuću površine 140m2 ukupne a upisane 90m2 na parceli površine 798m2 Kuća je novije gradnje na dve etaže sa svim komunalijama. Grejanje u kući je na gas . Asfalt do kuće.(Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

216,300 €

Novi Sad, Novo naselje, Odlična kuća Pr visoko PK, 2 dvoiposobna - trosobna stana, uknjiženba na 123m2, a ima realno…

  • Soba: 6.0
  • 1,759 €/m2
  • 123 m2

Bački Petrovac Bački Petrovac

220,000 €

Bački Petrovac-Uknjižena Porodična Spratna kuća 372 m2 na Velikom Placu od 1700 m2-065/385 8888…

  • Soba: 6.0
  • 591 €/m2
  • 372 m2

Sremska Kamenica Stari Ledinci

216,300 €

Prodaje se novoizgrađena kuća na sprat u Starim Ledincima. Kuća je u gabaritu površine 86m2, a iskorišćenog unutrašnjeg prostora 125m2 i nalazi…

  • Soba: 5.0
  • 2,515 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Futog

211,150 €

Futog, odlična lokacija …

  • Soba: 3.5
  • 1,731 €/m2
  • 122 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Puckaroš

211,150 €

Na prodaju kuća Petrovaradin Širine – odlična porodična kuća na mirnoj lokaciji, idealna za stanovanje ili investiciju. Uknjižena površina 89…

  • Soba: 3.0
  • 2,011 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Futog

210,000 €

Futog-Uknjižena Porodična kuća 166 m2 bliže Novom Sadu-065/385 8880…

  • Soba: 6.0
  • 1,265 €/m2
  • 166 m2