Novi Sad - Centar

Dupleks u Augusta Cesarca, garaza uz doplatu.Kontakt: 062 7445 42 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3%

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,115 €/m2
  • Površina: 78 m2
PRODAJA

165,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000471
  • Površina : 78 m2
  • Cena : 165,000 €
  • Cena po m2 : 2115.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/6

Dupleks u Augusta Cesarca, garaza uz doplatu.

Kontakt: 062 7445 42 

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene cene.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

158,600 €

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA …

  • Soba: 2.5
  • 3,237 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Liman 4

163,800 €

Novi Sad - Liman 4, prodaje se odličan dvosoban stan od 54m2, lift terasa, uknjižen 1/1. Stan je renoviran pre par godina i nema većih ulaganja, pr…

  • Soba: 2.0
  • 3,033 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

171,860 €

Prodajemo Trosoban stan u Novom Sadu.Odličan stan na super lokaciji! ID#7519…

  • Soba: 3.0
  • 2,421 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Centar

172,900 €

Centar-Idealan Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,759 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Centar

168,900 €

Novi Sad, CENTAR (Kej) - Dvoiposoban stan 58m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,912 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

167,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 65 m2