Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep, odlicna kuca sa potkrovljem na dobroj lokaciji

  • Broj prostorija: 4.5
  • Cena po m2: 1,540 €/m2
  • Površina: 139 m2
PRODAJA

214,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3585
  • Površina : 139 m2
  • Cena : 214,000 €
  • Cena po m2 : 1539.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.5
  • Površina placa: 255 m2

Prodaje se lepa i sredjena kuca na dobroj lokaciji, u mirnoj ulici. Kuca se sastoji iz dva odvojena dela. U prvom i glavnom delu, kuca poseduje prostran dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, spavacu sobu, a potkrovlje je takodje adaptirano u stambeni prostor. U drugom delu kuce takodje postoji dnevni boravak sa kuhinjom, kao i kupatilom. Kuca poseduje nekoliko objekata u dvoristu kao i garazu. Grejanje je centralno. Takodje postoji opcija zamene za 2 stana ili same parcele kuce za izgradnju zgrade. Agencijska provizija iznosi 3% na ugovoreni iznos. Kontakt tel. 0646586099

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

205,000 €

Kuća sa velikim placem u centru Futoga Agencija Moj Dom vam predstavlja kuću stare gradnje u centru Futoga na glavnom putu. Kuća i plac poseduju s…

  • Soba: 5.0
  • 592 €/m2
  • 346 m2

Kovilj, Kralja Petra I.Kontakt:&nbs

216,300 €

Kovilj, Kralja Petra I.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Wha…

  • Soba: 6.0
  • 714 €/m2
  • 303 m2

Bački Petrovac Bački Petrovac

220,000 €

Bački Petrovac-Uknjižena Porodična Spratna kuća 372 m2 na Velikom Placu od 1700 m2-065/385 8888…

  • Soba: 6.0
  • 591 €/m2
  • 372 m2

Sremska Kamenica Ledinci

220,000 €

Novi Sad,Ledinci ,spratna porodična kuća ,u prizemlju se živi ,komforan dvosoban, na spratu su dva apartmana ,koji se…

  • Soba: 5.5
  • 1,189 €/m2
  • 185 m2

Novi Sad Futog

210,000 €

Futog-Uknjižena Porodična kuća 166 m2 bliže Novom Sadu-065/385 8880…

  • Soba: 6.0
  • 1,265 €/m2
  • 166 m2

Beocin,naselje DunavProdaja funkcio

207,000 €

Beocin,naselje DunavProdaja funkcionalne,luksuzne kuce na obali Dunava.Kuca je uknjizena 1/1 i moguca je kupov…

  • Soba: 5.0
  • 1,240 €/m2
  • 167 m2