Novi Sad - Detelinara

Prodaje se noviji, potpuno i veoma lepo opremljen stan-dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena sa tehnikom (frizider, u

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,957 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

121,340 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000473
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 121,340 €
  • Cena po m2 : 1957.10 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/5

Prodaje se noviji, potpuno i veoma lepo opremljen stan-dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena sa tehnikom (frizider, ugradna rerna i ploca, masina za sudove) Klima, veš mašina.. Stan je IZUZETNO svetao i nalazi se u mirnom kraju bez saobracaja. Takođe poseduje terasu sa prelepim pogledom. Pored stana se nalazi vrtic kao i decije igraliste, idealno za porodicu. Agencijska provizija u ceni.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

119,500 €

Na prodaju – komforan jednoiposoban stan od 46 m² sa terasom, Detelinara Predstavljamo vam funkcionalan i svetao jednoiposoban stan površine 46 m…

  • Soba: 1.5
  • 2,598 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

120,510 €

Prodaja jednoiposobnog stana- Telep ID#9095…

  • Soba: 1.5
  • 2,678 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

125,000 €

Nudimo vam lep i komforan stan novije gradnje na Detelinari u jednoj od poslenjih zelenih oaza Novog Sad. Zgrada je okružena zelenilom kao i velikim …

  • Soba: 2.0
  • 2,778 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

119,950 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,726 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Centar

117,400 €

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek…

  • Soba: 1.5
  • 3,089 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

121,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,648 €/m2
  • 46 m2