Novi Sad - Telep

Na prodaju dvosoban stan 49m2 sa pogledom na Frušku goru-Telep

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,237 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

158,620 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4057
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 158,620 €
  • Cena po m2 : 3237.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/5

Na prodaju dvoiposoban stan od 50m2, nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa ukupno pet spratova. Zgrada je održavana i ima lift. Stan je orijentisan ka dvorišnoj strani, što obezbeđuje potpunu tišinu i prelep pogled na Frušku goru - savršen izbor za one koji žele beg od gradske buke, a da su i dalje blizu svih važnih sadržaja. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Iz dugačkog hodnika se ulazi u sve prostorije. Raspored je funkcionalan, sa puno prirodne svetlosti tokom celog dana. U cenu stana je uračunata kuhinja, kao i dva plakara. Grejanje je na gas, a parking u dvorištu zgrade je uvek dostupan. U blizini zgrade se nalazi autobuska stanica, igralište za decu kao i prodavnice. Odlična prilika za porodice, mlade parove kao i investicija za izdavanje. Za više informacija i dogovor oko gledanja slobodno nas kontaktirajte! Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. http://familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

165,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Sajmište

161,000 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

149,968 €

Novi Sad, Telep, Lux dvoiposoban stan sa krovnom terasom…

  • Soba: 2.5
  • 2,884 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,400 €

Renoviran 2,5-soban stan 59m², Novo Naselje – odličan raspored, sprat 7/11…

  • Soba: 2.5
  • 2,566 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

158,800 €

Trosoban-Bul.Patrij.Pavla sa parking mestom…

  • Soba: 3.0
  • 2,370 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Podbara

148,780 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,381 €/m2
  • 44 m2