Novi Sad - Novo Naselje

Dvoiposoban stan 59 m² sa terasom – Novo naselje, mirna i porodična lokacija

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,706 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

159,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4058
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 159,650 €
  • Cena po m2 : 2705.93 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/7

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan površine 59 m², smešten na četvrtom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, na jednoj od najuređenijih i najzelenijih lokacija u gradu – Novom naselju. Ovaj deo grada je poznat po planskoj gradnji, širokim bulevarima, mnogo zelenila i odličnoj infrastrukturi, što ga čini idealnim za porodični život, ali i kao sigurnu investiciju. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi građenoj od fasadne cigle, koja je poznata po dobroj izolaciji i dugotrajnosti. Raspored je veoma funkcionalan, a stan poseduje i terasu koja pruža prijatan prostor za odmor. Uz stan dolazi i pripadajući podrum, dok stanari zgrade imaju na raspolaganju i zajedničku biciklanu. Stan je u izvornom stanju, što budućim vlasnicima daje mogućnost da ga urede i adaptiraju potpuno prema sopstvenim željama i potrebama. Grejanje je centralno, a ispred zgrade se nalazi veliki parking prostor, što dodatno olakšava svakodnevni život. Lokacija je izuzetno praktična – u neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, prodavnice, pijaca, parkovi i stajališta gradskog prevoza, pa je centar grada lako i brzo dostupan. Stan predstavlja odličnu priliku za kupce koji traže komforan stan na mirnoj, uređenoj i traženoj lokaciji u Novom Sadu. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. http://familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 4

163,770 €

Liman 4, dvosoban stan, 54m2. …

  • Soba: 2.0
  • 3,033 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

167,400 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

149,900 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,828 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

165,000 €

NOVOGRADNJA-TROSOBAN 63m2-BULEVAR PATRIJARHA PAVLA ID#11847…

  • Soba: 3.0
  • 2,619 €/m2
  • 63 m2