Novi Sad - Cara Dušana

Novi Sad,Adamovićevo Naselje.Stan je potpuno RENOVIRAN. Postavljen je nov hrastov parket, a nova granitna keramika j

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,018 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

129,780 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059208
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 129,780 €
  • Cena po m2 : 3018.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Cara Dušana
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/4

Novi Sad,Adamovićevo Naselje.Stan je potpuno RENOVIRAN. Postavljen je nov hrastov parket, a nova granitna keramika je u kuhinji, kupatilu i na terasi. Pvc stolarija je sva nova, kao i sva sobna vrata. Nove su sve sanitarije u kupatilu. Zamenjene su sve vodovodne, kanalizacione i elektro instalacije. Iz ulaznog hodnika se ulazi u kupatilo, spavaću sobu i dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom i terasom. Ulaz zgrade je lepo odrzavan. Stan je dvorišno orijentisan, a zgrada je uvučena od glavne saobracajnice i buke. Blizu je bolnica, osnovna škola, univer...(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

120,100 €

NOVI SAD, ADICE …

  • Soba: 2.5
  • 2,266 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Adice

131,050 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,148 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Sajmište

135,000 €

Prodaja stana-Dvosoban, Sajam, 48m2-Parking u dvorištu ID#10950…

  • Soba: 2.0
  • 2,813 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

132,000 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,760 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Podbara

127,800 €

NA PRODAJU - Jednoiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 1.5
  • 3,117 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Veternk

134,000 €

Veoma povoljan Stan na dobroj lokaciji-komplet namešten…

  • Soba: 2.5
  • 1,811 €/m2
  • 74 m2