Novi Sad - Detelinara

Novi Sad,Nova Detelinara, kompletno renoviran stan. Stan ima funkcionalan raspored: dve odvojene sobe i kuhinju. Takođe

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,196 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

156,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059211
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 156,600 €
  • Cena po m2 : 3195.92 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 7/7

Novi Sad,Nova Detelinara, kompletno renoviran stan. Stan ima funkcionalan raspored: dve odvojene sobe i kuhinju. Takođe poseduje dve terase. 

U zgradi postoji protočna topla voda (bez bojlera). U dvorištu je obezbeđen zatvoreni parking za stanare. U blizini se nalaze Detelinarska pijaca i dva Lidla. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

156,400 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 2.0
  • 3,400 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Centar

154,500 €

NOVI SAD.CENTAR.JEDNOIPOSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 4,066 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Irig Vrdnik

163,770 €

Vrdnik, 93m2, trosoban stan i parking ! …

  • Soba: 3.0
  • 1,761 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Telep

154,700 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,813 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Centar

162,900 €

Centar, fenomenalan dvosoban stan-49m2-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 3,394 €/m2
  • 48 m2