Novi Sad - Detelinara

Kompletno nameštena garsonjera sa odvojenom kuhinjom i terasom – mirna lokacija na Detelinari

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,156 €/m2
  • Površina: 32 m2
PRODAJA

101,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4054
  • Površina : 32 m2
  • Cena : 101,000 €
  • Cena po m2 : 3156.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 1/5

Na prodaju kompletno nameštena garsonjera površine 32 m² (grejna površina 30 m²) u Hadži Ruvimovoj ulici na Detelinari. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i dvorišno je orijentisan, što pruža mir i prijatan boravak bez buke sa ulice. Raspored stana je veoma funkcionalan i retko se sreće kod garsonjera. Kuhinja sa trpezarijom nalazi se u posebnoj prostoriji, dok je druga prostorija organizovana kao dnevna i spavaća soba. Iz dnevnog boravka izlazi se na terasu koja gleda ka dvorištu zgrade. Stan poseduje i veliki hodnik koji pruža dodatni prostor za odlaganje stvari, kao i potpuno renovirano kupatilo. Grejanje je centralno, obezbeđena je protočna topla voda, a stan je opremljen optičkim internetom i kablovskom televizijom. Zgrada ima parking u dvorištu namenjen stanarima, što je velika prednost na ovoj lokaciji. Za više informacija pozvati: 063663054 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

98,850 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,601 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Podbara

93,500 €

Prodaja garsonjera-25m2, Nova, Dvorišno orijentisana ID#11609…

  • Soba: 0.5
  • 3,740 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Adice

104,800 €

Urbana vila, dvoiposoban, u blizini Bul.P.Pavla …

  • Soba: 2.5
  • 2,437 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

93,200 €

Kompletno opremljen stan, odlična lokacija!…

  • Soba: 0.5
  • 3,214 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

109,200 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

94,870 €

Novi Sad, Telep - Jednoiposoban stan u izgradnji 35m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,711 €/m2
  • 35 m2