Novi Sad - Avijatičarsko naselje

Dvosoban stan | Square Garden | Polunamešten | 1. sprat |

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,790 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

133,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4047
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 133,900 €
  • Cena po m2 : 2789.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijatičarsko naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

Dvosoban stan u traženom kompleksu Square Garden, na prvom spratu, sa funkcionalnim rasporedom koji odgovara kako mladim parovima tako i manjim porodicama. Kuhinja se prirodno otvara prema dnevnom boravku, formirajući jedinstven i prostran životni prostor. Posebnu notu daje dekorativni zid u betong-vizual efektu koji razbija monotoniju belog enterijera i daje prostoriji karakter. Odvojena spavaća soba pruža potrebnu intimu – za referencu, na slici je prikazan bračni krevet dimenzija 200x160 cm, što daje dobru sliku o proporcijama prostora. Kupatilo je kompletno renovirano sa podom i zidovima u imitaciji mermera, plutajućim ormarićem u drvenom dekoru i grejaličem za peškire. Terasa zaokružuje celinu i nudi prostor za jutarnju kafu ili večernje opuštanje. Stan se prodaje polunamešten. Napominjemo da bračni krevet i mali braon ormarić iz kuhinje nisu uključeni u cenu. Kompleks raspolaže portirskom službom i video nadzorom 24/7, a u okviru njega nalaze se kafić i market Idea – sve što vam treba na dohvat ruke. Nekretnina je uknjižena i bez tereta. Cena: 133.900 € (sa agencijskom provizijom) Za više informacija pozvati: 063 663 532 Family Nekretnine d.o.o. | Upisani u Registar posrednika pod brojem 1708 www.familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad PRODAJA Family Nekretnine д.о.о., зарегистрирован в реестре посредников под номером 1708 Больше информации: www.familynekretnine.rs Радничка 2а, Нови Сад

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

140,800 €

Prodajemo dvosoban stan na top lokaciji. Grbavica ID#11942…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

133,900 €

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA 57m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,349 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

135,000 €

Prodaje se odličan dvosoban stan na prvom spratu - Jerneja Kopitara…

  • Soba: 2.0
  • 2,872 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Grbavica

135,000 €

Renoviran dvosoban stan na Grbavici, 44m2, prilika koja se ne propušta…

  • Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

131,150 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,790 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

141,110 €

DVOSOBAN stan NOVA DETELINARA ID#10392…

  • Soba: 2.0
  • 2,940 €/m2
  • 48 m2