Novi Sad - Bulevar

Novi Sad, Bulevar Oslobodjenja u blizini Futoske pijace na odlicnoj lokaciji povezanoj sa svim delovima grada, prodaj

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,568 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

187,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059176
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 187,500 €
  • Cena po m2 : 2568.49 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/7

Novi Sad, Bulevar Oslobodjenja u blizini Futoske pijace na odlicnoj lokaciji povezanoj sa svim delovima grada, prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan odlicnog rasporeda sa odvojena 2 mokra cvora , ostavom i svim sadrzajima koji se retko nalaze u novogradnji. 

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

195,000 €

Prodaja trosobnog stana, Centar, 58m2-Renoviran ID#11362…

  • Soba: 3.0
  • 3,362 €/m2
  • 58 m2

Sremska Kamenica Institut

183,200 €

Sremska Kamenica-DvoEtažni Četvorosoban stan 83 m2 sa Terasom od 42 m2-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,207 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

Bulevar-Uknjižen Trosoban stan 74 m2 pogodan za kancelarije-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,505 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Sajmište

194,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,865 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Centar

185,400 €

Novi Sad - Centar Na prodaju komforan, trosoban, porodičan stan od 76m2. Stan se nalazi u Kosovskoj ulici, na svega 2 minuta hoda od centra grada. Po…

  • Soba: 3.0
  • 2,439 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

194,670 €

PRODAJA Stan 3.5: NOVI SAD, Dupleks, Ćirpanova, 80m2, 194670e ID#5815…

  • Soba: 3.5
  • 2,433 €/m2
  • 80 m2