Novi Sad - Liman 3

Novi Sad, Liman 3, prodaje se komforan svetao dvoiposoban stan odličnog rasporeda. Stan se nalazi na II spratu, ima

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,569 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

185,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058420
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 185,000 €
  • Cena po m2 : 2569.44 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/6

Novi Sad, Liman 3, prodaje se komforan svetao dvoiposoban stan odličnog rasporeda. Stan se nalazi na II spratu, ima prostran dnevni boravak, odvojenu kuhinju i trpezariju, dve terase ( otvorenu i zatvorenu ), roditeljsku i deciju spavacu dobu i kompletno renovirano kupatilo. Nalazi se na idealnoj lokaciji u blizini Osnovne Škole, u zgradi okruzenoj zelenilom i dovoljno parkin prostora . Uz stan dodatno imate i pomoćne prostorije u zgradi koje samo vlasnici ovog stana koriste. 

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Spens

187,975 €

Novi Sad, Spens - Trosoban stan 73m2 u oklolini suda …

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Telep

188,690 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,735 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Detelinara

193,800 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA.TROSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,400 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Salajka

177,200 €

Salajka( Širi centar) NOV odmah useljiv 4,0 stan. Stan nadomak centra i svih bitnih gradskih sadrzaja, a ipak skrive…

  • Soba: 4.0
  • 2,215 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

191,430 €

Telep-Veliki Četvorosoban stan 83 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,306 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Prelep, uknjižen trosoban stan na Telepu. 72m2. Mogućnost kupovine garaže. …

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2