Novi Sad - Grbavica

Novi Sad, Grbavica, prodaje se odličan kompletno renoviran dvosoban stan u novijoj zgradi . Stan je bez ikakvih ulaganj

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,867 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

129,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058877
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 129,000 €
  • Cena po m2 : 2866.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/4

Novi Sad, Grbavica, prodaje se odličan kompletno renoviran dvosoban stan u novijoj zgradi . Stan je bez ikakvih ulaganja, prodaje se sa komplet novom kuhinjom i novom nekorišćenom ugradjenom belom tehnikom. Kupatilo je takodje sa novim sanitarijama, slavinama i bojlerom. U stanu je promenjena vodovodna i strujna instalacija postavljena je nova podna i zidna keramika i parket je u odličnom stanju. Zamenjena je sva spoljna stolarija i nova sigurnosna vrata .   Prelepa je lokacija blizu pijace, Osnovne Škole, i svih sadrđaja potrebnih za savremen ubrzan život . Stan je uknjižen i useljiv odmah nakon isplate. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

123,000 €

Prodaja stana-Podbara, 41m2 ID#11608…

  • Soba: 1.5
  • 3,000 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Sajmište

136,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,033 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

127,980 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 71m2 odličan troiposoban stan …

  • Soba: 3.5
  • 1,803 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

129,780 €

Savršen dvosoban stan u srcu Nove Detelinare – svetao, tih i bez ulaganja…

  • Soba: 2.0
  • 3,018 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

123,000 €

Prodaja dvosoban, Novi Sad-Detelinara, 46m2 ID#11862…

  • Soba: 2.0
  • 2,674 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Podbara

120,650 €

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,094 €/m2
  • 39 m2