Novi Sad - Centar

Novi Sad, Centar. EKSKLUZIVNA LOKACIJA - RENOVIRANA GARSONJRA - LUX! Stan je pozicioniran na visokom prizemlju zgrade starije gradnje, dvorišno orijentisan. Površine je 21m2, poseduje terasu, KOMPLETNO RENOVIRAN i opremljen kuhinjom i kupatilskim n

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 4,414 €/m2
  • Površina: 21 m2
PRODAJA

92,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019307
  • Površina : 21 m2
  • Cena : 92,700 €
  • Cena po m2 : 4414.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/4

Novi Sad, Centar. EKSKLUZIVNA LOKACIJA - RENOVIRANA GARSONJRA - LUX! Stan je pozicioniran na visokom prizemlju zgrade starije gradnje, dvorišno orijentisan. Površine je 21m2, poseduje terasu, KOMPLETNO RENOVIRAN i opremljen kuhinjom i kupatilskim nameštajem. Uknjižen je 1/1, odmah useljiv i pogodan kako za izdavanje, stan na dan, tako i za poslovni prostor (kancelariju). Za više informacija i gledanje pozovite: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Novo Naselje

92,700 €

Na prodaju garsonjera 26 m² – Novo Naselje, Novi Sad Prodaje se funkcionalna garsonjera od 26 m² u novogradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu…

  • Soba: 0.5
  • 3,565 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Klisa

101,065 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 2.0
  • 2,246 €/m2
  • 45 m2

Sremska Kamenica Ledinci

86,800 €

Prodaja stana- Ledinci, dvosoban ID#10922…

  • Soba: 2.0
  • 1,400 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Novo Naselje

99,900 €

Prodajemo odmah useljiv i kompletno namešten jednosoban stan na Jugovićevu. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade 15 godina starosti, u odli…

  • Soba: 1.0
  • 2,775 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Grbavica

100,900 €

Jednosoban 28 m², Grbavica, Novi Sad, 5. sprat…

  • Soba: 1.0
  • 3,604 €/m2
  • 28 m2