Novi Sad - Vidovdansko naselje

Odlična kuća na lepoj lokaciji sa Lokalom - PR+ Sp+PK

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 781 €/m2
  • Površina: 429 m2
PRODAJA

335,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22395
  • Površina : 429 m2
  • Cena : 335,000 €
  • Cena po m2 : 780.89 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Vidovdansko naselje
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 412 m2

Kuća od čvrstog materijalča, na odličnoj lokaciji. U prizemlju veliki lokal prema ulici, i gasonjera. Sprat: trosoban stan kao i na potrovlju. Do stanova se dolazi unutrašnjim stepenicama. U dvorištu ima još dva pomočna objekta od 31 i 32 m2. Odlična je za veću porodicu ili za ulaganje. Kompletna kuća se trenutno rentira. Za prezentaciju navedene nekretnine pozovita: 065/3858-888 Dančo lic, 322 ili na www.status-nekretnine.com A57-22395 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

335,000 €

Kuća na Alibegovcu,nedaleko od N.Sada…

  • Soba: 4.0
  • 1,523 €/m2
  • 220 m2

Sremska Kamenica Institut

339,000 €

Sremska Kamenica-Porodična lepa kuća sa odličnoj lokaciji…

  • Soba: 4.0
  • 1,712 €/m2
  • 198 m2

Novi Sad Podbara

329,600 €

Kompletno renovirana nekretnina na Podbari. Prizemlje i pk. Etažno grejanje. Ima video nadzor i svoj parking na ulici. Zajedničko dvorište sa dvoje…

  • Soba: 7.0
  • 1,446 €/m2
  • 228 m2

Novi Sad Kać

326,580 €

Kać - dve kuće + ekonomsko dvorište - top lokacija - izlaz na dve ulice!…

  • Soba: 10.0
  • 373 €/m2
  • 875 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

330,000 €

Na prodaju je prelepa kuća u mirnom naselju Sremska Kamenica, u delu Čardak, nedaleko od Novog Sada. Uživajte u spokojstvu i privatnosti, a opet bu…

  • Soba: 4.0
  • 2,519 €/m2
  • 131 m2

Sremska Kamenica Popovica

330,000 €

Prodaje se kvalitetna porodična kuća na mirnoj i jako lepoj lokaciji u Sremskoj Kamenici, naselje Popovica, koja nudi idealne uslove za udoban i luk…

  • Soba: 6.0
  • 1,028 €/m2
  • 321 m2