Novi Sad - Avijatičarsko naselje

Trosoban stan 60m² | Square Garden | Uknjižen, bez tereta | 3. sprat

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,193 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

191,580 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4046
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 191,580 €
  • Cena po m2 : 3193.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijatičarsko naselje
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/6

Prostran trosoban stan površine 60m², smešten u modernom stambenom kompleksu Square Garden, na trećem spratu od šest – dovoljno visoko da izbegnete buku ulice, a dovoljno nisko da lift bude samo bonus. Stan je funkcionalno raspoređen: otvorena kuhinja prirodno se nadovezuje na dnevni boravak, stvarajući prostran i svetao zajednički prostor. Odvojene spavaća i dečija soba nude potrebnu privatnost svakom članu porodice, dok terasa pruža prijatan kutak za jutarnju kafu ili večernje odmaranje. Kupatilo je moderno uređeno i potpuno funkcionalno. Zgrada poseduje lift, a u okviru kompleksa postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Za svakodnevne potrebe ne morate ni da izlazite iz kompleksa – tu su kafić i market Idea, a celokupna bezbednost stanara osigurana je portirskom službom i video nadzorom koji rade 24 sata dnevno, svih 7 dana u nedelji. Takođe, stan se prodaje kompletno namešten. Mašinu za sudove i mašinu za sušenje i dve klime ,inverter i pokretnu.Kalorimetri. Nekretnina je uknjižena i bez ikakvog tereta, spremna za useljenje ili investiciju bez administrativnih komplikacija. Cena: 191.580 € (sa agencijskom provizijom) Za više informacija pozvati: 063 663 532 Family Nekretnine d.o.o. | Upisani u Registar posrednika pod brojem 1708 www.familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad PRODAJA Family Nekretnine д.о.о., зарегистрирован в реестре посредников под номером 1708 Больше информации: www.familynekretnine.rs Радничка 2а, Нови Сад

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

185,400 €

Prodajemo potpuno namešten porodični stan u zgradi dve godine staroj na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu! Ovaj stan poseduje svetlu dnevnu sobu…

  • Soba: 3.5
  • 2,540 €/m2
  • 73 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

200,000 €

Sremska Kamenica, Popovica - Troiposoban stan 71 m2 + pripadajući parking! …

  • Soba: 4.0
  • 2,857 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Salajka

185,400 €

Prodaje se trosoban stan u blizini centra, niski računi. ODLIČNA PONUDA, za detaljnije informacije ili zakazivanj…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Bulevar

194,650 €

Prodaje se stan na Bulevaru. Stan se nalazi ublizini Futoške pijace u vrlo lepoj i modernoj zgradi koja je rađena po najvišim standradima. Sta…

  • Soba: 3.5
  • 3,817 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Novo Naselje

185,400 €

Novo naselje - Savina. 87m2, četvorosoban dupleks . …

  • Soba: 4.0
  • 2,131 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Rotkvarija

195,700 €

Odličan, dvoiposoban stan u Kraljevom Parku! ID#7697…

  • Soba: 2.5
  • 3,106 €/m2
  • 63 m2