Novi Sad - Detelinara

Novi Sad -Nova DetelinaraFenomenalan porodicni duplex u delu grada gde je sve na dohvat  ruke.Stan je paz

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,318 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059179
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 2317.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/5

Novi Sad -Nova Detelinara

Fenomenalan porodicni duplex u delu grada gde je sve na dohvat  ruke.Stan je pazljivo organizovan da pruzi udobnost svakom clanu porodice.Dve odvojene spavace sobe za privatnost i mir.Dva kupatila,prakticna za uzurban porodicni ritam.Dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom i terasa.Poseban šarm mu daju blage kosine koje su funkcionalno iskoriscene kao bunkeri za odlaganje stvari.Samo jedna soba ima krovne prozore.Zgrada poseduje dvoriste sa parkingom za stanare.Stan je uknjizen i bez tereta pa se moze prometovati na kredit.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Lipov gaj

185,000 €

Prodaje se luksuzan trosoban stan sa krovnom terasom – Lipov gaj ID#6521…

  • Soba: 3.0
  • 2,342 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Telep

180,250 €

 Telep, neposredna blizina Limana - Izvanredan funkcionalan troiposoban stan nadomak Limana i u blizini Dunava. …

  • Soba: 4.0
  • 2,436 €/m2
  • 74 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

191,580 €

Prodajemo stan, u kome ćete živeti kao u kući. Stan je četvorosoban, površine 73 m2, i prostire se na 2 etaže, podeljene u spavaći i dnevni deo…

  • Soba: 4.0
  • 2,624 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Telep

188,690 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,735 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Futog

178,450 €

Futog-Veliki Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji-mogućnost povrata PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,803 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Telep

186,000 €

FANTASTIČAN TROSOBAN STAN- 60m2- BULEVAR PATRIJARHA PAVLA-NAMEŠTEN ID#12042…

  • Soba: 2.5
  • 3,100 €/m2
  • 60 m2