Novi Sad - Detelinara

Odličan trosoban stan- Nova Detelinara 065 385 88 88

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,794 €/m2
  • Površina: 68 m2
PRODAJA

190,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22381
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 190,000 €
  • Cena po m2 : 2794.12 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 6/6

Na prodaju trosoban stan površine 68m² na Novoj Detelinari, smešten na 6. spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i veoma svetao, sa dosta prirodne svetlosti zahvaljujući velikim prozorima i krovnim otvorima. Dnevni boravak je prostran i povezan sa trpezarijskim delom i kuhinjom, što prostoru daje dodatnu širinu i prijatnu atmosferu za porodični život i druženja. Stan poseduje dve komforne spavaće sobe, kupatilo, kao i terasu koja pruža otvoren pogled i dodatni osećaj privatnosti. Podovi su od kvalitetnog parketa, stan je uredno održavan i ne zahteva veća ulaganja. Lokacija je izuzetno tražena – Nova Detelinara nudi odličnu povezanost sa ostatkom grada, blizinu škola, vrtića, marketa i svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život. Idealan je kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Postoji mogućnost dugoročnog iznajmljivanja garaže. Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas na: 065/3858-888 Dančo lic, 322 ili na www.status-nekretnine.com A57-22381 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

191,000 €

Novi Sad, početak Telepa, veoma blizu Limana 4 prodaje se u novoj zgradi odmah useljiv i uknjizen odličan trosoban …

  • Soba: 3.0
  • 2,547 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Sajmište

196,670 €

Agencija Moj Dom nudi fantastičan trosoban stan u novogradnji, u kojem niko nije živeo. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja spaja sve pogodnos…

  • Soba: 3.0
  • 3,450 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Podbara

195,700 €

Trosoban stan na Podbari – vrhunska lokacija blizu centra Novog Sada Na prodaju je izuzetno lep, svetao i funkcionalan trosoban stan smešten na je…

  • Soba: 3.0
  • 2,965 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Detelinara

190,000 €

Odličan trosoban stan- Nova Detelinara 065 385 88 88…

  • Soba: 3.0
  • 2,794 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

191,300 €

Telep četri  4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodič…

  • Soba: 3.5
  • 2,453 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Sajmište

193,820 €

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 58 m …

  • Soba: 2.0
  • 3,342 €/m2
  • 58 m2