Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

* Novi Sad - Bulevar Oslobođenja *

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,810 €/m2
  • Površina: 125 m2
PRODAJA

476,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2134
  • Površina : 125 m2
  • Cena : 476,300 €
  • Cena po m2 : 3810.40 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/0

Na prodaju izuzetna nekretnina u ulici Bore Prodanovića, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan ukupne površine 125m² predstavlja odličnu priliku kako za kvalitetan porodični život, tako i kao sigurnu investiciju. Stan se sastoji od dve fizički odvojene stambene jedinice, svaka sa sopstvenim ulazom — manjeg, funkcionalnog jednoiposobnog stana i komfornog trosobnog stana sa dve spavaće sobe i dva sanitarna čvora. Ovakva organizacija prostora omogućava budućem vlasniku fleksibilnost: izdavanje obe jedinice, kombinaciju stanovanja i izdavanja ili jednostavno spajanje u jednu prostranu celinu. Stanovi se nalaze na prvom spratu, poseduju terase, veoma su lepo i kvalitetno opremljeni i prodaju se kompletno namešteni, bez dodatnih ulaganja. U cenu je uključeno i jedno parking mesto, što dodatno povećava vrednost ove nekretnine. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbi, a kupovina je moguća i putem stambenog kredita. Za više informacija kontaktirajte nas na broj Mila 0628153377 i Milica 0652726857 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

473,800 €

Na prodaju ekskluzivan duplex stan površine 179 m², smešten na VI spratu stambene zgrade na jednoj od najprestižnijih lokacija u Novom Sadu – na…

  • Soba: 5.0
  • 2,647 €/m2
  • 179 m2

Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica

484,000 €

Danas je centar Sremske Mitrovice moderan grad sa bogatom kulturnom i istorijskom baštinom. U njemu se mogu videti osta…

  • Soba: 7.0
  • 1,741 €/m2
  • 278 m2

Novi Sad Telep

482,040 €

Petosoban stan u dva nivoa 201m2 - Telep …

  • Soba: 5.0
  • 2,398 €/m2
  • 201 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

484,100 €

Luksuzan stan sa doživljajem kuće na Alibegovcu. površine 205m2. Okružen zelenilom i dečijim igralištem. Od Novog Sada udaljen na samo 5 minuta…

  • Soba: 6.0
  • 2,361 €/m2
  • 205 m2

Novi Sad Novo Naselje

481,150 €

Na prodaju je moderan dupleks stan u izgradnji, smešten na idealnoj lokaciji na granici Novog Naselja i Satelita. Projekat je osmišljen tako da pru…

  • Soba: 4.0
  • 2,830 €/m2
  • 170 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

476,300 €

* Novi Sad - Bulevar Oslobođenja *…

  • Soba: 4.0
  • 3,810 €/m2
  • 125 m2