Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Odličan plac -Alibegovac

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 113 €/m2
  • Površina: 644 m2
PRODAJA

73,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22379
  • Površina : 644 m2
  • Cena : 73,000 €
  • Cena po m2 : 113.35 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin

U neposrednoj blizini kompleksa Holiwod Hill prodajemo plac , površine 644m2. Mogućnost gradnje stambeno - poslovnog, ili samo stambenog objekta, pojedinačnog ili dvojnog. Spratnost SU+PR+1+PK. Izgradjenost parcele 30%. U ponudi je pored ovog još jedan plac, čime se dobija oko 1200m2, naravno uz korigovanu cenu. Za oba placa može povoljnija cena. Prilaz placu trenutno uski lokalni put, kasnije planirana ulica sa gornje strane placa. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com A57-22379.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Ledinci

68,600 €

Na prodaju su placevi u Ledincima, odlično pozicionirani i okruženi prirodom, savršeni za izgradnju vikendice ili porodične kuće. Lokacija pruža…

  • 41 €/m2
  • 1665 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

75,000 €

Novi Sad, Alibegovac, odlican plac na Alibegovcu…

  • 101 €/m2
  • 744 m2

Sremska Kamenica Ledinci

77,000 €

Prodaja*Plac-Ledinci, 911m2 ID#12078…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Puckaroš

80,300 €

Nudimo vam atraktivno pozicionirane parcele na lokaciji Puckaroš - Širine u Petrovaradinu, idealne za izgradnju kuća ili manjih stambenih objekata.…

  • 103 €/m2
  • 776 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

69,800 €

Bačka Planka, Plac u industrijskoj zoni…

  • 0 €/m2
  • 921300 m2

Novi Sad Futog

68,700 €

Najpovoljniji građevinski plac u mirnom delu Futoga – kompletna infrastruktura…

  • 103 €/m2
  • 667 m2