Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Odličan plac -Alibegovac

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 154 €/m2
  • Površina: 616 m2
PRODAJA

95,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22377
  • Površina : 616 m2
  • Cena : 95,100 €
  • Cena po m2 : 154.38 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin

U neposrednoj blizini kompleksa Holiwod Hill prodajemo plac , pravilnog oblika površine 616m2. Infrastruktura u blizini. Mogućnost gradnje stambeno - poslovnog, ili samo stambenog objekta, pojedinačnog ili dvojnog. Spratnost SU+PR+1+PK. Izgradjenost parcele 30%. Uz ovaj prodajemo još jedan plac približno iste površene, kupovinom oba placa dobilo bi se 1200+m2 cena bi bila korigovana ali povoljnija za kupovinu oba placa. Prilaz placu, asfalt. P.S. Druga fotografija prikazuje spojene placeve - mogućnost za INVESTITORE . Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com A57-22377.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Ledinci

95,200 €

Ledinci-Liparije-Uknjižen Građevinski Plac 3080 m2 sa Fantastičnim Pogledom-065/385 8880…

  • 31 €/m2
  • 3081 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

98,250 €

Plac na Karagači sa panoramskim pogledom na Novi Sad – 954m2…

  • 103 €/m2
  • 950 m2

Irig Vrdnik

102,000 €

Vrdnik-*Spuštena Cena*-Lepa Građevinska Parcela 5470 m2 na vrhu sa Pogledom-065/385 8880…

  • 19 €/m2
  • 5479 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Puckaroš

99,000 €

Nudimo vam atraktivno pozicionirane parcele na lokaciji Puckaroš - Širine u Petrovaradinu, idealne za izgradnju kuća ili manjih stambenih objekata.…

  • 104 €/m2
  • 954 m2

Inđija Inđija

95,000 €

ČORTANOVCI, VEĆI PLAC…

  • 23 €/m2
  • 4136 m2

Irig Irig

97,850 €

VRDNIK - PLAC - PORODIČNA GRADNJA…

  • 51 €/m2
  • 1931 m2