Novi Sad - Novo Naselje

Trosoban stan sa prelepim pogledom u najlepšem delu Novog naselja

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,324 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

165,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4022
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 165,000 €
  • Cena po m2 : 2323.94 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 7/14

Na prodaju je funkcionalan i svetao trosoban stan, uknjižen na 71 m², dok stvarna površina sa terasom iznosi 74 m². Stan se nalazi na sedmom spratu uredno održavane zgrade sa liftom, ukupne spratnosti četrnaest spratova, u jednom od najlepših i najtraženijih delova Novog naselja. Dvostrano je orijentisan, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana, kao i otvoren i prijatan pogled koji dodatno doprinosi osećaju komfora. Stan je renoviran, sa polunameštenom kuhinjom i kupatilom, dok ostatak prostora pruža mogućnost uređenja prema sopstvenim željama i potrebama. Grejanje je centralno, a dodatnu udobnost obezbeđuje klima uređaj. Nekretnina poseduje terasu i francuski balkon, koji prostoru daju dodatnu prozračnost i funkcionalnost. Zgrada je pod video nadzorom i ima lift, što doprinosi sigurnosti i praktičnosti svakodnevnog života. Uz stan dolaze parking mesto, podrum i ostava, što predstavlja značajnu prednost i dodatni prostor za odlaganje. Lokacija je izuzetna – u neposrednoj blizini nalaze se osnovna škola i predškolska ustanova, što ovu nekretninu čini idealnim izborom za porodice sa decom, ali i za sve koji žele mirno i uređeno okruženje sa svim potrebnim sadržajima na dohvat ruke. Cena: 165000e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

166,860 €

Mišeluk, 58m2. Nov trosoban stan. …

  • Soba: 2.5
  • 2,877 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Centar

165,000 €

Dupleks u Augusta Cesarca, garaza uz doplatu.Kontakt: 062 7445 42 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3%…

  • Soba: 3.0
  • 2,115 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Grbavica

158,260 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,597 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

155,100 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 2.5
  • 2,315 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Telep

169,950 €

Prodaje se prelep dvoiposoban stan u atraktivnom kompleksu ATRIUM RESIDENCE, površine 62m². Stan je ulično orijentisa…

  • Soba: 2.5
  • 2,741 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Salajka

165,430 €

Dvosoban stan na Salajci-50m2…

  • Soba: 2.0
  • 3,309 €/m2
  • 50 m2