Novi Sad - Telep

Kompletno opremljen dupleks 94 m² u Somborskoj ulici sa parking mestom

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,622 €/m2
  • Površina: 94 m2
PRODAJA

246,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4025
  • Površina : 94 m2
  • Cena : 246,500 €
  • Cena po m2 : 2622.34 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/0

Na prodaju kompletno opremljen dupleks površine 94 m² (korisne površine) u Somborskoj ulici. Stan se prodaje potpuno opremljen nameštajem, tehnikom i elektronikom, po principu „ključ u ruke“, i spreman je za useljenje bez dodatnih ulaganja. Zgrada je stara sedam godina, kvalitetne je gradnje, poseduje lift i obezbeđeno parking mesto. Enterijer i oprema: Ugrađena je najkvalitetnija osmokomorna PVC stolarija koja obezbeđuje visoku termo i zvučnu izolaciju. Podovi su obloženi vrhunskim španskim Tau Ceramica pločicama. Stan ima dodatnu izolaciju na spoljnim zidovima, kao i ugrađen omekšivač vode i premium elektroniku. Grejanje je na gas, sa obračunom po potrošnji, što omogućava niže mesečne troškove van grejne sezone. Raspored: Dupleks je organizovan u dve jasno odvojene celine. Donja etaža obuhvata dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, jednu spavaću sobu, prvi mokri čvor i terasu površine 6 m². Gornja etaža predstavlja noćnu zonu sa dve komforne spavaće sobe i drugim mokrim čvorom (kupatilom). U cenu su uključeni kompletan nameštaj, tehnika i elektronika, kao i natkriveno parking mesto pod video nadzorom. Stan je uknjižen 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Moguca je kupovina stana bez parking mesta po ceni 236.900e sa agencijskom provizijom Cena: 246.500e sa uračunatom agencijskom provizijom. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

244,400 €

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 4.0
  • 2,600 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Grbavica

237,930 €

KOMFORAN, TROSOBAN STAN NA GRBAVICI ID#8196…

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Grbavica

237,900 €

Prodaje se lux namešten stan na dobroj i mirnoj lokaciji, u blizini pijace, marketa,pošte i sportskog centra (SPENS). Stan je svetao, prostoran i na…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Podbara

250,600 €

Podbara-direktna prodaja-Veliki Trosoban stan 94 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,666 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Telep

247,900 €

Severni Telep-Lep Veliki Konforan Četvorosoban stan 95 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,609 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Sajmište

247,200 €

NA PRODAJU – Prostran i svetao trosoban duplex sa garažom, Sajam…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 100 m2