-

Novi Sad, Veternik, Odličan četvorosoban stan sa povratom Pdv-a

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,009 €/m2
  • Površina: 95 m2
PRODAJA

191,269 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3577
  • Površina : 95 m2
  • Cena : 191,269 €
  • Cena po m2 : 2008.50 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Prodaje se lep cetvorosoban stan u manjoj zgradi, urbanoj vili,na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i širokoj ulici, blizu svih urbanih sadržaja. Stan se nalazi na prvom spratu urbane vile, kvalitetno gradjene po svim standardima modernog i komfornog stanovanja. Grejanje je podno na gas sa kalorimetrima. Stan ima veliku dnevnu sobu, koja je okrenuta na uličnu stranu, dok su tri spavaće sobe dvoriŝno orijentisane. Stan ima dva kupatila, predsoblje i kuhinju koja je povezana sa dnevnom sobom i dve terase.Pored stana se moze kupiti i garaža u prizemlju objekta. Investitor je siguran i pouzdan sa svom urednom dokumentacijom i dozvolama i za kupce prvog stana, može se ostvariti povrat Pdv-a od 10%. Rok završetka izgradnje je predvidjen za oktobar 2026. godine. Pored ovog stana se može kupiti i još dva trosobna stana.Vredi pogledati, odlična nekretnina.Tel 065/424 55 77 i 064/6586099. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad, Veternik, Odličan četvo

191,269 €

Novi Sad, Veternik, Odličan četvorosoban stan sa povratom Pdv-a…

  • Soba: 4.0
  • 2,009 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Odličan dupleks na Grbavici. 111m2, 180000 eur ID#3772…

  • Soba: 3.0
  • 1,670 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Prelep, uknjižen trosoban stan na Telepu. 72m2. Mogućnost kupovine garaže. …

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

188,230 €

Petrovaradin, Novi Majur - Dvoiposoban stan 73 m2 u izgradnji …

  • Soba: 2.5
  • 2,578 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Telep

197,950 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 3.5
  • 2,869 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Salajka

188,950 €

NOVI SAD.SALAJKA.TROSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,203 €/m2
  • 59 m2