Novi Sad - Novo Naselje

Kompletno renoviran dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Novo Naselje

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,915 €/m2
  • Površina: 53 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4020
  • Površina : 53 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 2915.09 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/5

Na prodaju je lepo uređen i kompletno renoviran dvosoban stan površine 53 m², smešten na drugom spratu zgrade sa liftom, u mirnoj ulici na Novom Naselju, svega 20 metara od šetališta. Zgrada iz 1999. godine okružena je zelenilom i nudi prijatno i mirno okruženje, idealno za porodični život. Stan je temeljno renoviran pre četiri godine – zamenjene su vodovodne i kanalizacione instalacije, postavljeni novi podovi, uređeni zidovi i stolarija, tako da je nekretnina bez dodatnih ulaganja. Funkcionalan raspored obuhvata prostran i svetao dnevni boravak, udobnu spavaću sobu, veliku odvojenu kuhinju i komforno kupatilo. Posebnu vrednost daje prelepa terasa, koja nije uračunata u ukupnu kvadraturu stana i predstavlja savršen kutak za odmor. Stanu pripada i ostava od oko 7 m² na tavanu, kao i zajednička biciklana. Zgrada poseduje centralno grejanje, lift, interfon, video nadzor, kablovsku televiziju, internet i klimu. Oko zgrade ima dovoljno parking mesta, a pristup je bez prepreka, što je pogodno za porodice sa malom decom i osobe sa smanjenom pokretljivošću. U neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, pekare, restorani, kafići i autobuske linije, što ovu nekretninu čini izuzetnom prilikom za miran i kvalitetan život na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Naselju. Cena: 154500e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar

154,500 €

Prodaje se komforan i svetao dvoiposoban stan od 57 m² na odličnoj lokaciji, 6. sprat u zgradi sa liftom (bez stepenika na ulazu). Stan se sastoj…

  • Soba: 2.5
  • 2,711 €/m2
  • 57 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

159,000 €

Alibegovac-Extra gradnja -odličan porodični stan-Nov neuseljavan…

  • Soba: 3.0
  • 2,065 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Futog

156,560 €

Futog-Petosoban stan 95 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,648 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Detelinara

149,865 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Nova Detelinara, Janka Čmelika, 55.00m2 ID#10504…

  • Soba: 2.5
  • 2,725 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Grbavica

145,000 €

Grbavica-Useljiv Namešten Dvosoban stan 44 m2 sa Parkingom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,295 €/m2
  • 44 m2