Novi Sad - Detelinara

TOP PENTHAUSE SA PARKINGOM.OD 01.12. USELJIV , 3SPAVAĆE SOBE,(svaka soba ima izlaz na terasu) PARKING MESTO, LUKSUZNO O

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 10 €/m2
  • Površina: 123 m2
IZDAVANJE

1,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9105204
  • Površina : 123 m2
  • Cena : 1,200 €
  • Cena po m2 : 9.76 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/0

TOP PENTHAUSE SA PARKINGOM.

OD 01.12. USELJIV , 3SPAVAĆE SOBE,(svaka soba ima izlaz na terasu) PARKING MESTO, LUKSUZNO OPREMLJEN U NOVOM KOMPLEXU, grejanje se plaća po utrošku. 

Agencijska provizija 50% od iznosa zakupa,jednokratno REGISTARSKI BROJ POSREDNIKA 1187.Lav 2020 nekretnine. 

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

400 €

Za sve dodatne informacije kontakitrajte nas: 063304062 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Detelinara

250 €

Detelinara--Useljiv jednoiposoban stan 24 m2 na Prvom spratu-Zakupnina 250 e-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Klisa

450 €

Izdajem sređen i potpuno pripremljen plac površine 450 m², nasut tvrdom podlogom (tucanik) i ograđen ogradom visine 2 m, u Novom Sadu – Klisa, u…

  • Soba: 1.0
  • 1 €/m2
  • 450 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

350 €

NAMEŠTEN ODLIČAN JEDNOSOBAN STAN 49M2, BULEVAR OSLOBOĐENJA, 350EU…

  • Soba: 1.0
  • 7 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Podbara

1,000 €

Izdaje se salonski stan u samom centru Novog Sada za stanovanje ili kao poslovni prostor …

  • Soba: 2.5
  • 10 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

380 €

Bulevar Evrope odličan stan ID#9878…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 38 m2