Zrenjanin - Zrenjanin

RB:12313131

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,550 €/m2
  • Površina: 202 m2
PRODAJA

515,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000004
  • Površina : 202 m2
  • Cena : 515,000 €
  • Cena po m2 : 2549.50 €/m2
  • Grad : Zrenjanin
  • Lokacija : Zrenjanin
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 630 m2

RB:12313131

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Institut

515,000 €

LUX KUĆA - SREMSKA KAMENICA…

  • Soba: 5.0
  • 2,146 €/m2
  • 240 m2

Sremska Kamenica Paragovo

515,000 €

Prelepa kuća u prirodi, Fruška gora, nadomak N.Sada…

  • Soba: 3.0
  • 4,292 €/m2
  • 120 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

520,000 €

Nova porodična kuća-Sremska Kamenica…

  • Soba: 6.0
  • 1,891 €/m2
  • 275 m2

Novi Sad Telep

515,000 €

Novi Sad – Telep. EKSKLUZIVNA I HITNA PRODAJA - RETKO NA TRŽIŠTU !!! Na prodaju novija kuća od 270m2 sa poslovnom zgradom od 260m2, na placu pov…

  • Soba: 6.0
  • 972 €/m2
  • 530 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

515,000 €

Na prodaju kuća Petrovradin, idealna za porodično stanovanje, na najtraženijoj lokaciji – preko puta kuće se nalazi dečije igralište, paraleln…

  • Soba: 4.0
  • 2,060 €/m2
  • 250 m2

Irig Irig

515,000 €

PRODAJE SE IZUZETAN KOMPLEKS NA IRIŠKOM VENCU – 4.700 m²…

  • Soba: 6.0
  • 1,776 €/m2
  • 290 m2