-

Kovilj, Kralja Petra I.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Wha

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 714 €/m2
  • Površina: 303 m2
PRODAJA

216,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000015
  • Površina : 303 m2
  • Cena : 216,300 €
  • Cena po m2 : 713.86 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 892 m2

Kovilj, Kralja Petra I.

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija ukljucena u cenu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

222,500 €

Novi Sad, TELEP,dvojna kuća u blizini Futoškog puta, petosobna rađena osamdesetih godina. Izvorno stanje,održavano, …

  • Soba: 5.0
  • 1,712 €/m2
  • 130 m2

Sremski Karlovci Centar

216,300 €

Спратна кућа на продају у Сремским Карловцима у насељу Дудара. Кућа је у основи 111м…

  • Soba: 5.0
  • 974 €/m2
  • 222 m2

Novi Sad Veternk

207,000 €

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Novi Sad-Veternik, , 162.00m2, 207000 eur ID#6112…

  • Soba: 6.0
  • 1,278 €/m2
  • 162 m2

Novi Sad Veternk

216,300 €

Novi Sad, Novo naselje, Odlična kuća Pr visoko PK, 2 dvoiposobna - trosobna stana, uknjiženba na 123m2, a ima realno…

  • Soba: 6.0
  • 1,759 €/m2
  • 123 m2

Bački Petrovac Bački Petrovac

220,000 €

Bački Petrovac-Uknjižena Porodična Spratna kuća 372 m2 na Velikom Placu od 1700 m2-065/385 8888…

  • Soba: 6.0
  • 591 €/m2
  • 372 m2

Novi Sad Futog

210,000 €

Futog-Uknjižena Porodična kuća 166 m2 bliže Novom Sadu-065/385 8880…

  • Soba: 6.0
  • 1,265 €/m2
  • 166 m2