Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

PRODAJE SE NOVA, NEUSELJAVANA, TEK ZAVRŠENA KUĆA NA ODLIČNOJ LOKACIJI, nekoliko minuta vožnje od grada, u mirnom i n

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,098 €/m2
  • Površina: 90 m2
PRODAJA

188,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000018
  • Površina : 90 m2
  • Cena : 188,800 €
  • Cena po m2 : 2097.78 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 950 m2

PRODAJE SE NOVA, NEUSELJAVANA, TEK ZAVRŠENA KUĆA NA ODLIČNOJ LOKACIJI, nekoliko minuta vožnje od grada, u mirnom i naseljenom delu. Kuća od 90m2 plus 35m2 suteren (garaža i ostava) 

BEZ IKAKVOG ULAGANJA, NISKI RAČUNI, GREJANJE JE PODNO (ima gasni kotao, gas je uveden). Osnova kuće je beton ploča, ali je kuća montažna. VREDI POGLEDATI.

Kontakt: 063 7445 379

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija uracunata u cenu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

195,700 €

Salajka-Porodična kuća 80 m2 sa Lokalom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,446 €/m2
  • 80 m2

Beočin, Rakovac, Prelepa komforna

195,700 €

Beočin, Rakovac, Prelepa komforna kuća sa divnim pogledom…

  • Soba: 3.0
  • 1,223 €/m2
  • 160 m2

PRODAJE SE ODLIČNA KUĆA U RAKOVCU

196,000 €

PRODAJE SE ODLIČNA KUĆA U RAKOVCU.Prizemlje+Isprat+potkrovlje. Na prizemlju kuće kotlarnica, ostava i magacin. Na pr…

  • Soba: 6.0
  • 1,941 €/m2
  • 101 m2

Prostrano domaćinstvo u Žablju

185,400 €

Prostrano domaćinstvo u Žablju – idealno za porodičan život ili investiciju…

  • Soba: 6.0
  • 660 €/m2
  • 281 m2

Novi Sad Veternk

195,700 €

Novi Sad, Veternik , blizina glavnog puta , novija legalizovana kuca od 200m2 sa dva potpuno odvojena trosoban stana na …

  • Soba: 6.0
  • 979 €/m2
  • 200 m2

Novi Sad Centar

195,000 €

Novi Sad,Širi Centar,ruševan objekat, predvidjena je poslovna zgrada,bruto oko 800m2,p 2 pk, front je 13m a sam plac 5…

  • Soba: 3.0
  • 1,204 €/m2
  • 162 m2