-

PRODAJE SE ODLIČNA KUĆA U RAKOVCU.Prizemlje+Isprat+potkrovlje. Na prizemlju kuće kotlarnica, ostava i magacin. Na pr

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 1,941 €/m2
  • Površina: 101 m2
PRODAJA

196,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000019
  • Površina : 101 m2
  • Cena : 196,000 €
  • Cena po m2 : 1940.59 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 240 m2

PRODAJE SE ODLIČNA KUĆA U RAKOVCU.

Prizemlje+Isprat+potkrovlje. Na prizemlju kuće kotlarnica, ostava i magacin. Na prvom spratu dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo, idealan trosoban stan. Na drugom spratu identičan trosoban stan sa dnevnom sobom, kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilom. Redovna etaža bez kosina. Veliko odlično održavano dvorište, gradska voda, gradska kanalizacija , sopstveni bunar i kišnica. Etažno grejanje, na gas i čvrsto gorivo. Uknjiženih 101m2, ima 240m2..

Agencijska provizija 3% od dogovorene cene.

SLIČNE NEKRETNINE

Beočin Beočin

203,940 €

Na prodaju prelepa četvorosobna kuća – Beočin – 167 m² – 203.940 €…

  • Soba: 4.0
  • 1,221 €/m2
  • 167 m2

Novi Sad Futog

205,900 €

Futog-uknjižena kvalitetno građena dvospratna kuća 250 m2 u mirnom kraju bliže Veterniku-065/385 8880…

  • Soba: 6.0
  • 824 €/m2
  • 250 m2

Novi Sad Futog

205,000 €

Kuća sa velikim placem u centru Futoga Agencija Moj Dom vam predstavlja kuću stare gradnje u centru Futoga na glavnom putu. Kuća i plac poseduju s…

  • Soba: 5.0
  • 592 €/m2
  • 346 m2

Novi Sad Veternk

201,000 €

Extra kuća na odličnoj lokaciji-Veternik-tel:065/3858-888…

  • Soba: 5.0
  • 1,241 €/m2
  • 162 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

188,800 €

PRODAJE SE NOVA, NEUSELJAVANA, TEK ZAVRŠENA KUĆA NA ODLIČNOJ LOKACIJI, nekoliko minuta vožnje od grada, u mirnom i n…

  • Soba: 3.0
  • 2,098 €/m2
  • 90 m2

Sremski Karlovci Centar

203,950 €

Sremski Karlovci – Stražilovo U srcu netaknute prirode, okružena vinogradima i voćnjacima, smeštena je ova prefinjena i moderna vikend kuća od …

  • Soba: 3.0
  • 1,906 €/m2
  • 107 m2