Novi Sad - Detelinara

RB:12313131

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,339 €/m2
  • Površina: 84 m2
PRODAJA

112,476 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000016
  • Površina : 84 m2
  • Cena : 112,476 €
  • Cena po m2 : 1339.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/0

RB:12313131

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

114,460 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,862 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

117,930 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,743 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Centar

117,420 €

Agencija Moj Dom prodaje lux stan na fenomenalnoj lokaciji kako za život tako i za iznajmljivanje! Stan je renoviran i nije potrebno ulaganje .Vredi…

  • Soba: 1.5
  • 3,558 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

115,161 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,809 €/m2
  • 41 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

115,900 €

Novi Sad-PetrovaradinJednoiposoban stan na visokom prizemlju.Podno grejanje i parking mesto u dvoristu.Vreme z…

  • Soba: 1.5
  • 2,576 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Avijacija

116,200 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,767 €/m2
  • 42 m2