Novi Sad - Bulevar

RB:12313131

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,711 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

111,240 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000126
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 111,240 €
  • Cena po m2 : 1711.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/0

RB:12313131

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

112,650 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,620 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

111,250 €

Prodaja stana na Telepu, novogradnja,41m2 ID#11142…

  • Soba: 1.5
  • 2,713 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

104,600 €

Telep- Jednoiposoban stan 38 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,753 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Podbara

114,650 €

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,099 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Centar

108,150 €

PRODAJEMO-Jednoiposoban, Centar ID#9737…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 35 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,910 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,798 €/m2
  • 40 m2