Novi Sad - Centar

RB:12313131

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 91 m2
PRODAJA

168,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000135
  • Površina : 91 m2
  • Cena : 168,700 €
  • Cena po m2 : 1853.85 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 5/0

RB:12313131

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

169,950 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Svetao, dobro organizovan trosoban stan sa parking mestom! …

  • Soba: 3.0
  • 2,881 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

169,500 €

Telep, u izgradnji, rok zavrsetka 31.07.2025. Cena je sa PDV-om.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke posla…

  • Soba: 2.5
  • 2,421 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

159,900 €

Novogradnja – Telep, dvosoban stan 53m² Na prodaju moderan dvosoban stan u novogradnji na Telepu. Stan površine 53m² odlikuje funkcionalan raspo…

  • Soba: 2.0
  • 3,017 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Centar

162,900 €

Centar, fenomenalan dvosoban stan-49m2-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 3,394 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

164,960 €

Adice-Pogodan Četvorosoban stan 91 m2 sa Gratis Garažom na Top Lokaciji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,813 €/m2
  • 91 m2