Novi Sad - Adice

RB:12313131

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,577 €/m2
  • Površina: 98 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000143
  • Površina : 98 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 1576.53 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 1/0

RB:12313131

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

155,488 €

PRODAJA trosobnog stana TELEP* 59m2* Povrat PDV-a ID#10207…

  • Soba: 3.0
  • 2,635 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

159,650 €

Potpuno renoviran dvoiposoban stan, na top lokaciji! U blizini se nalazi Sajam, sportski tereni, kao i Bulevar, vrtić, škola, a tu su i svi potrebni…

  • Soba: 2.5
  • 2,956 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Grbavica

156,460 €

Funkcionalan dvosoban, 49m2- Grbavica ID#10257…

  • Soba: 2.0
  • 3,193 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Liman 3

157,600 €

Novi Sad - Liman 3, prodaje se klasičan dvosoban stan od 51m2, lift, terasa, uknjižen. Stan ima odličan raspored, iz hodnika se ulazi u sve prosto…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2