Novi Sad - Adamovićevo naselje

RB:12313131

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 36 m2
PRODAJA

92,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000147
  • Površina : 36 m2
  • Cena : 92,700 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/0

RB:12313131

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

94,620 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,867 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

95,500 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 1.5
  • 2,729 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Klisa

101,065 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 2.0
  • 2,246 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

91,800 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,086 €/m2
  • 44 m2

Kompletno opremljen apartman na pro

86,250 €

Kompletno opremljen apartman na prodaju. Bez ulaganja ,apartman je u sklopu hotela,da ima spa,welnes saune,bazeni...rest…

  • Soba: 1.5
  • 2,614 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Satelit

85,550 €

Novi Sad-SatelitKompletno renoviran jednosoban stan  na Satelitu sa odvojenom kuhinjom.Stan se nalazi na …

  • Soba: 1.0
  • 2,950 €/m2
  • 29 m2