Novi Sad - Detelinara

RB:12313131

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 121 m2
PRODAJA

224,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000167
  • Površina : 121 m2
  • Cena : 224,300 €
  • Cena po m2 : 1853.72 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/0

RB:12313131

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

217,500 €

Uknjižen Četvorosoban stan 160 m2 kod Lipovog Gaja-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,359 €/m2
  • 160 m2

Novi Sad Banatić

226,600 €

Prodaje se moderan duplex stan u Novom Sadu, na uglu Rumenačke ulice i Bulevara Jaše Tomića- 92m2…

  • Soba: 4.0
  • 2,463 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Liman 2

220,000 €

Prodaja stana- Liman 2, Novi Sad ID#9972…

  • Soba: 3.5
  • 3,099 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

233,300 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

229,200 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

230,000 €

KOMFORAN TROSOBAN PORODIČAN STAN 82m2 ID#11756…

  • Soba: 2.5
  • 2,805 €/m2
  • 82 m2