Novi Sad - Centar

RB:12313131

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,260 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

113,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000192
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 113,000 €
  • Cena po m2 : 2260.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/0

RB:12313131

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,000 €

Sremska Kamenica - Komforan dvosoban stan sa terasom i prelepim pogledom na Dunav + KREDIT ZA MLADE …

  • Soba: 2.0
  • 2,056 €/m2
  • 54 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

121,310 €

Dvosoban stan u novogradnji (povrat PDV-a) – Mišeluk …

  • Soba: 2.0
  • 2,476 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Lipov gaj

108,235 €

Prodaje se sjajan i lepo projektovan dvoiposoban stan, na dobroj i mirnoj lokaciji. Stan je izgradjen od najkvalitetniji…

  • Soba: 2.5
  • 2,353 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Centar

114,580 €

Jednoiposoban stan 36 m², Centar, Novi Sad, 4. sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,183 €/m2
  • 36 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

116,750 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,919 €/m2
  • 40 m2

 54m2 dvosoban sa terasom i st

111,240 €

 54m2 dvosoban sa terasom i staklenim portalom (pogled na Dunav i Ns).PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA…

  • Soba: 2.0
  • 2,060 €/m2
  • 54 m2