-

RB:12313131

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,917 €/m2
  • Površina: 36 m2
PRODAJA

69,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000205
  • Površina : 36 m2
  • Cena : 69,000 €
  • Cena po m2 : 1916.67 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/0

RB:12313131

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kamenjar

60,800 €

NOVI SAD, KAMENJAR …

  • Soba: 1.5
  • 2,252 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Adice

66,960 €

Adice-Useljiv Jednoiposoban stan 38 m2 u prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,762 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Centar

78,300 €

Na prodaju funkcionalna garsonjera sa izdvojenim prostorom za spavanje, smeštena na izuzetnoj lokaciji u strogom centru Novog Sada – svega 5 minu…

  • Soba: 1.5
  • 3,012 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Klisa

73,280 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 0.5
  • 2,527 €/m2
  • 29 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

72,100 €

U ponudi je stan (koji će se knjižiti kao garaža) u izgradnji u urbanizovanom i uređenom delu Adica, u mirnoj ulici nadomak nasipa i Telepa. Lokac…

  • Soba: 1.5
  • 1,803 €/m2
  • 40 m2