Novi Sad - Železnička stanica

RB:12313131

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,341 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

128,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000215
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 128,750 €
  • Cena po m2 : 2340.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Železnička stanica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 8/11

RB:12313131

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

134,930 €

NOVA GRADNJA dvosoban stan na prodaju 47m² Telep …

  • Soba: 2.0
  • 2,871 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

132,700 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,885 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Grbavica

136,000 €

Odličan jednoiposoban stan na Grbavici-izuzetna lokacija …

  • Soba: 2.0
  • 3,091 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

135,500 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,823 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

133,900 €

Prodaje se predivan stan u samom centru grada. Odličan je za život ali i za izdavanje na mesečnom a i na dnevnom nivou. Nalazi se na drugom spratu …

  • Soba: 1.5
  • 3,719 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

128,500 €

Na prodaju dvoiposoban stan površine 44 m²- Telep…

  • Soba: 2.5
  • 2,920 €/m2
  • 44 m2