-

Kompletno opremljen apartman na prodaju. Bez ulaganja ,apartman je u sklopu hotela,da ima spa,welnes saune,bazeni...rest

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,614 €/m2
  • Površina: 33 m2
PRODAJA

86,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000216
  • Površina : 33 m2
  • Cena : 86,250 €
  • Cena po m2 : 2613.64 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/4

Kompletno opremljen apartman na prodaju. Bez ulaganja ,apartman je u sklopu hotela,da ima spa,welnes saune,bazeni...restoran,recepcija...

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

83,690 €

Detelinara-Izuzetan Jednosoban stan 25m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 3,348 €/m2
  • 25 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

76,740 €

Moderna garsonjera – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,558 €/m2
  • 30 m2

* Divčibare *

87,500 €

* Divčibare *…

  • Soba: 1.5
  • 1,944 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

78,700 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,915 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

91,150 €

Na prodaju garsonjera na Bulevaru Oslobodjenja, 29m2…

  • Soba: 0.5
  • 3,143 €/m2
  • 29 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

81,370 €

Petrovaradin, 28m2, namešten!!! …

  • Soba: 0.5
  • 2,906 €/m2
  • 28 m2