Novi Sad - Centar

RB:12313131

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,811 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

163,870 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000218
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 163,870 €
  • Cena po m2 : 3810.93 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 5/0

RB:12313131

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

154,500 €

Kompletno renoviran dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Novo Naselje…

  • Soba: 2.0
  • 2,915 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

156,100 €

Severni Telep-Konforan Trosoban stan 59 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,646 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Podbara

165,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN .SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Veternk

171,600 €

NOVI SAD.VETERNIK.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Telep

159,900 €

Novogradnja – Telep, dvosoban stan 53m² Na prodaju moderan dvosoban stan u novogradnji na Telepu. Stan površine 53m² odlikuje funkcionalan raspo…

  • Soba: 2.0
  • 3,017 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

154,500 €

Na prodaju trosoban stan na Adamovićevom naselju, u neposrednoj blizini Bulevara Evrope.…

  • Soba: 3.0
  • 2,176 €/m2
  • 71 m2